Що буде з МАФами та об’єктами зовнішньої реклами у Білій Церкві?

Перегляди: 437

4 липня міський голова Геннадій Дикий зустрівся з власниками малих архітектурних форм та об’єктів зовнішньої реклами

c7d2c0

Під час зустрічі міський голова відзначив, що у Білій Церкві створюються максимально комфортні умови для роботи підприємств. Так, білоцерківський ЦНАП визнаний одним із найкращих у Київській області за кількістю надання послуг та якістю обслуговування.

Розмір пайової участі підприємців, які збудували приміщення під виробництво, було зменшено з 10% до 1%.

Для платників податків першої та другої груп були встановлені менші ставки єдиного податку.

Також, за словами Геннадія Дикого наразі розглядається питання щодо відведення територій комунальних підприємств, які не використовуються за призначенням, під технопарки. Для цього планують долучати інвесторів на пільгових умовах. Це сприятиме не тільки розвитку промисловості, але й створенню нових робочих місць.

У минулому році у порівнянні з попереднім періодом кількість підприємств у Білій Церкві збільшилася на 600. Відповідно зросли показники наповнення бюджету міста.

Під час зустрічі також було обговорене питання розміщення малих архітектурних форм та підстав для їх демонтажу з боку міської влади.

Як відзначив Геннадій Дикий, демонтаж був виконаний з дотриманням чинного законодавства, відповідної процедури, в тому числі, у випадках, коли під загрозою опинялося питання повноцінної життєдіяльності окремих мікрорайонів міста тільки через те, що кіоск або гараж був встановлений на комунікаціях (електролініях, трубопроводах) – без дотримання схеми розташування, внаслідок незаконного надання таким підприємцям сервітутів тощо.

За словами міського голови на даний час розробляється нова схема, яке буде враховувати розташування комунікацій, архітектуру, особливості територій.

Щодо демонтажу або перенесення МАФів та торгових павільйонів у зв’язку з реконструкцією вулиць, зокрема на бульварі Грушевського, Привокзальній площі, Геннадій Дикий наголосив, що міська рада не прийматиме незаконних рішень. Надалі буде проводитись реконструкція міста і всі заплановані проекти будуть обговорені з громадою міста.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code