Щоразу, як іде дощ, вода затоплює підвали житлових будинків білоцерківців

Перегляди: 528

Білоцерківці скаржаться на те, що дощова вода потрапляє у підвали житлових будинків та стікає потоком прямо по проїжджій частині. Така проблема виникла через те, що системи колекторів давно не очищувались внаслідок того, що оглядові колодязі та решітки колекторів зливової каналізації заасфальтовані. З цією проблемою зіткнулися працівники департаменту житлово-комунального господарства

38d760

За інформацією Білоцерківської міської ради, на деяких відрізках вулиць Водопійна та Курсова люки зливової каналізації «поховані» під 30-ти сантиметровим шаром асфальту. Працівники департаменту ЖКГ змогли знайти їх лише за допомогою металошукача.

За словами начальника відділу експлуатації та ремонту дорожнього господарства Департаменту ЖКГ Руслана Послуевського, зливовий колектор має працювати для збору та відведення води з дахів житлових будинків та дороги, проте він на даний час є непрацюючим через засмічення. Нажаль, очищення системи не робилося десятки років. На даний час у Білій Церкві відбуваються пошукові та ремонтні роботи оглядових колодязів та дощоприймачів. Лише після цих робіт можна буде провести прочистку колектору за допомогою спецтехніки. Після цих робіт дощові та талі води зможуть відводитись через дощоприймачі у колектор на вул. Водопійна, який буде прочищено.

Відзначимо, що раніше дощова вода через засмічення цього колектору потрапляла у підвали житлових будинків або стікала потоком прямо по проїжджій частині.

Протягом декількох тижнів триває робота по вулиці Курсова та Водопійна. Загалом, за цей час було знайдено та відремонтовано більше 10-ти оглядових колодязів та решіток дощоприймачів. Пошук та відновлення зливової каналізації ускладнюється через те, що відсутня карта цих мереж. Тому, було прийнято рішення розпочати в цьому році процес інвентаризації зливової каналізації з нанесенням мереж на карту. Однак, цей процес досить нешвидкий і займе декілька років, проте, в майбутньому, дозволить оперативно вирішувати проблему засмічення колекторів та затримки дощової води на дорогах Білої Церкви.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code