ШКОЛЯРІВ ТА ДОШКІЛЬНЯТ ЗАПРОШУЮТЬ У ДВОРИ НА ВЕСЕЛІ РОЗВАГИ

Перегляди: 408

Відділ у справах сім`ї та молоді міської ради БМР організовує розваги для малечі, яку батьки не змогли відправити у дитячий табір чи до бабусі з дідусем у село на відпочинок. Щоб дозвілля цих дітей в період канікул було якомога більш змістовним і насиченим, Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» придумав цікаву розважальну програму, з якою пройдеться по дворам та дитячим клубам за місцем проживання Білої Церкви

Школярів та дошкільнят запрошують у двори на веселі розваги

Зокрема, у мобільну ігротеку вже погралися діти, що мешкають по вул. Шолом-Алейхема, 96. А до цього цілий тиждень команда педагогів-організаторів та керівників гуртків центру  «Дивосвіт» організовували дозвілля дітей у клубі «Юність» (вул. Водопійна, 19). Прямо в дворі щодня, чотири години підряд, діти могли знайти собі заняття за інтересами, а саме: майстер-класи, конкурсно-розважальні та спортивні програми.

З понеділка (3 липня)  команда «Дивосвіту» буде зустрічати дітей в «Ровеснику» з мобільною ігротекою «А у нас у дворі», спортивно-розважальною програмою «Ура, канікули!», ігротекою англійською  мовою та  міксом настільних ігор.

Далі ігротеки відбудуться:

—  з 10 липня по 14 липня – клуб «Перлина» (вул. Таращанські, 161)

—  з 17 липня по 21 липня – клуб «Супутник» (вул. Героїв Крут, 45)

—  з  24 липня по 28 липня – клуб «Надія» (б-р Олександрійський,86)

—  з 31 липня по 4 серпня – клуб «Олександрія» (вул. Сквирське шосе, 254)

—  з 7 серпня по 11 серпня – клуб «Вікторія» (Лева невського, 65)

Тому шановні батьки та діти, якщо бачите знайомі адреси і це поблизу вас, приходьте у клуб з гарним настроєм і позитивом.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code