Скільки людей посадять за сьогоднішній теракт під Радою

Перегляди: 573

У СБУ зараз в руках є все необхідне, щоб у найкоротші терміни довести до суду та вироку усіх винуватців сьогоднішнього теракту під Верховною Радою

По-перше, вже затримана людина з гранатами, яка підозрюється у скоєнні теракту. Ним виявився «свободівець».

По-друге, зараз всі, хто може бути безпосередньо причетний до цього злочину знаходяться під Радою. І все, що треба зробити, — це оточити мітингувальників і не випускати їх без обшуку та перевірки. При чому зробити це негайно.

По-третє, відповідати за теракт в жодному разі не повинен один затриманий. Мають бути встановлені всі його зв'язки та координатори. Координатори безпосередні, які готували цей теракт та політичні, які накручували цю людину. На лаві підсудних має опинитися не один підозрюваний, а ціла група. І процес має бути швидким, прозорим та переконливим, а не таким як над «вбивцями Бузини».

По-четверте, спецслужби мають проаналізувати заяви всіх, хто закликав до радикальних дій — Ляшка та Мосійчука, Тимошенко та Садового, Яроша та Тягнибока, Корбана та Філатова. Давайте згадаємо, хто хотів палити шини під Радою на День Гніву? Хто кричав про «Зраду»? От усі ми і отримали таку от форму боротьби зі «Зрадою».

І всі ці дії мають бути проведені не в стилі Шокіна, який відкриває справу, дає усім підозрюваним втекти, а потім розводить руками. Занадто багато поставлено на карту. По суті, сьогоднішній вибух в Києві це такий собі замінник важкій арті терористів на Донбасі, які в останні два дні скинули оберти протистояння. Навіщо їм стріляти, якщо укропи самі себе повбивають прямо в Києві. І якщо не буде кардинальної відповіді на ці дії, а є всі підстави вважати, що за все відповідатиме один єдиний виконавець (від якого, швидш за все, дуже швидко відхреститься Тягнибок), то сьогоднішній вибух гранати буде тільки початком самознищення України.

Джерело: Depo.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code