Служба занятости не пожалела почти 4 млн на рекламу в СМИ Ахметова, Коломойского и других

Перегляди: 375

Державна служба зайнятості 21 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Тактік енд Паблісіті» послуги з реалізації інформаційно-роз’яснювальної програми на 3,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

До кінця року створять та опублікують у друкованих та інтернет-ЗМІ 125 матеріалів про діяльність служби для роботодавців, шукачів та потенційних шукачів роботи. Нижче – повний перелік із цінами, у які входять власне послуги PR-агентства.

1

1

Матеріали з фото на 7 тис знаків розмістять за ціною від 28 463 грн. у газеті «Високий замок» до 92 833 грн. у газеті «Сегодня», а на 3 500-4 000 знаків – від 37 950 грн. у журналі «Деньги» до 60 500 грн. у журналі «Кореспондент».

Публікація новини обсягом на 1 тис знаків коштує від 5 409 грн. на сайті «Gazeta.ua» до 11 764 грн. на сайті «Кореспондент».

Засновником і директором київської фірми «Тактік енд Паблісіті», яка вперше виграла торги, є Сергій Блажко. У своїй пропозиції вона надала листи із підтвердженням співпраці від усіх ЗМІ, де замовлено публікацію.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Глобал Вью» Сергія та Оксани Бондарів, яке не отримувало держпідрядів. Ця фірма відома як організатор Київського фестивалю пива SeptemberFEST.

Источник Олигарх

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code