Снігоочисник для «Жулян» від «прокладки» вийшов у півтора рази дорожче, ніж «Борисполю» від виробника

Перегляди: 270

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 9 жовтня за результатами тендеру замовило компанії «Marcel Boschung AG» (Швейцарія) снігоочисники за 800 тис євро, або 25,77 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

csm_B6_gallery_3_0574c2fda4

До квітня 2019 року з післяплатою поставлять два повнопривідні фрезерно-роторні снігоочисники Snowbooster B6 Євро 6 власного виробництва у 2018 році по 400 тис євро, або 12,88 млн грн. Гарантійний строк складає рік або 1 тис мотогодин напрацювання.

Вони зможуть видаляти по 3 500 т снігу за годину на відстань викидання до 40 м.

Тижнем раніше аеропорт «Київ» (Жуляни) замовив ТОВ «Скан Системс» повнопривідний фрезерно-роторний снігоочисник Snowbooster B6 Євро 6 із такою ж продуктивністю 3 500 т/год., трохи більшою відстанню викидання до 50 м і вдвічі довшим гарантійним строком у два роки без обмеження напрацювання за 18,84 млн грн. На дату підписання договору це дорівнювало 576 тис євро, що на 44% дорожче за нинішню ціну аеропорту «Бориспіль».

При цьому обидва замовники вказали, що снігоочисники будуть обладнані системою автономного підігріву 220 В, кришками паливних баків та буксирними пристроями.

Ціна угоди на 500 євро, або 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 800 тис євро.

Виробник «Marcel Boschung AG» належить іншій швейцарській компанії «Boschung Holding AG», кінцевими бенефіціарами якої є Марсель Бошунг та Габріель Бошунг.

Єдиним допущеним конкурентом була компанія «Baltic Sky OÜ» (Естонія) Леоніда Шуральова з таким самим снігоочисником Snowbooster B6 виробництва нинішнього переможця «Marcel Boschung AG», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Натомість UAB «Intertecus» (Литва) Іллі Портянка і Тадаса Васкели зі снігоочисником Zaugg Rolba 1500_4 виробництва компанії «Zaugg AG Eggiwil» (Швейцарія) не допустили до торгів за надані сертифікати ISO 9001 та ISO 14 001 виробника замість власних.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code