Сьогодні в Україні стартують масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних

Перегляди: 167

Із 3 грудня в Україні стартують масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних. Це пов'язано з введенням воєнного стану в 10 областях України

original

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони, інформує Цензор.НЕТ.

Проводитися збори будуть у складі бригад — на 15 діб і навчальних центрів — на 20 діб. Імовірно, збори резервістів і військовозобов'язаних завершаться до початку новорічних свят.

«Водночас заходи мобілізації проводитимуться лише в разі відкритої агресії, але в такому випадку в Збройні сили України призиватимуться не тільки ті особи, які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов'язані, які приписані до комплектування Збройних сил України» , — наголошується в повідомленні.

Крім того, в областях, у яких уведено воєнний стан, передбачається проведення масових зборів з військовозобов'язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб, при яких «буде проведено бойове злагодження бригад і батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей», повідомляють у Міноборони.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Источник Цензор

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code