Справжнє обличчя української митниці: корупція та контрабанда

Перегляди: 424

Найсмішніше, що спіймані сигарети в «бусіках» це квіточки, з яких сміються «митники», коли завантажують кеш у вертоліт та везуть у Київ на чистий Четвер

"Бусікі" — це контрабнада для бідних, справжні ділки, які мають кришу у Києві, в комітеті ВР, в податковій та мінфінівозять танкерами, літаками та сотнями вантажівок. Хоча ніхто і не гребує дипломатичною недоторканністю.

Але тут питання, Москаль зараз відволікає увагу від своїх «контактів із регіоналами»? Бо я не вірю, що чоловік першого секретаря посольства вирішив вперше поїхати по такому маршртуту. Візьміть його паспорт і подивіться, скільки разів на такому чи схожому транспорті він пересікав кордон за останній рік. Всі знали, і таких схемок тисячі дві тільки на Закарпатті. Просто зараз включили трошки преси.

Контрабанда це ракова пухлина, вона зводить з розуму політиків в Києві, коли їм привозять «20 спортивних сумок адідас» за те, щоб вони мовчали і нічого не робили. А враховуючи, що працювати вони не надто спраглі, угода приймається. Кконтрабандисти готові годувати і владу, і опозицію, яка стане владою. Адже головне без збоїв, бо зупинка на годину це втрачені мільйони, тому збоїв бути не може!

Питання, коли влада все ж таки захоче реформувати митницю? І що може її змусити реформувати?

Бо громадянам все рівно, більшість із нас думає, що митниця це тільки Одесса, Волинь, Львів та пропуски в АТО.

Але ні, адже це ціни на ліки, одяг, їжу та техніку, це податки, це недозбирана казна, розбиті дороги та «жирні морди» на мільйонних машинах, які постійно хамлять, та куплені голоси на виборах. А задіяні в цих схемах найвищі особи: Президент та прем'єр. Тому годі шукати винних у «стрєлочниках», які працюють на пунктах пропуску чи навіть сидять в головному кабінеті податкової. Усі вони комусь щось передають, бо ті просять, а ці відмовити не можуть!

Джерело: facebook Микола Давидюк

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code