США інвестують $650 млн в українські енергопроекти

Перегляди: 324

Це будуть приватні вливання фінансів

2052970

США проспонсорують енергопроекти в Україні

Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC) планує інвестувати $650 млн у кілька нових проектів в Україні. Про це заявив президент корпорації Рей Вошберн під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє УНІАН.

«У безпосередніх планах нашої корпорації знаходяться проекти з інвестування $250 млн на новий проект з Енергоатомом. Ще одна угода — на стадії погодження — щодо будівництва енергооб'єктів у Запоріжжі. Це буде проект на $400 млн», — сказав Вошберн.

Президент OPIC подякував за допомогу в підготовці цих проектів міністру фінансів Олександру Данилюку.

Також Вошберн повідомив про досягнення домовленостей за двома проектами в Україні на підтримку малого бізнесу.

«Ми вже провели перші зустрічі, які дали старт цим проектам», — додав він.

Окрім того, президент OPIC повідомив про ведення переговорів щодо ще одного проекту, не уточнюючи подробиць і суми інвестицій. «Ми зацікавлені в поглибленні економічних зв'язків між двома країнами, і дуже символічно, що моя перша поїздка після призначення саме сюди», — підкреслив Вошберн.

Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив надію, що двостороннє співробітництво буде успішним, і подякував США за підтримку нашої країни.

«Глибоко переконаний, що ми зможемо в подальшому забезпечити більш динамічне економічне зростання. Нам для цього потрібні інвестиції, і я думаю, що в рамках нашої співпраці ми зможемо визначити ті пріоритети, які будуть вигідні обом сторонам», — сказав глава уряду.

Источник Корреспондент

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code