Стала відома кількість реабілітованих Нацкомісією жертв тоталітарного режиму

Перегляди: 77

Національна комісія з реабілітації визнала повністю реабілітованими шість осіб, які постраждали від політичних репресій комуністичного та тоталітарного режимів в Україні. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили в Українському інституті національної пам’яті (УІНП)

251c6f7ceca19bdf345818927a38e1b42b32d8f2

«18 липня 2019 року та 1 серпня 2019 року відбулося засідання Національної комісії з реабілітації, на якому було прийнято рішення про визнання реабілітованими повністю таких осіб: І. Мирона, І. Верменича, О.О. Кухарчука, В. Кухарчук, К. Шель, Л. Шель», — йдеться у відповіді.

Також ухвалено рішення про відмову у визнанні реабілітованим О.П. Кухарчуку.

«Прийнято рішення про визнання потерпілими від репресій таких осіб: Л. Чуб, М. Садіка, О. Бугайчука, О. Оздена, Г. Чорної, О. Зайцевої, М. Мишка, В. Глейха, С. Андрусевича», — зазначається у відповіді.

Окрім того, було ухвалено рішення про направлення відповідей листами Національної комісії з реабілітації 13 особам про те, що вони є реабілітованими та, згідно з законодавством, не потребують додаткової або повторної реабілітації.

«Також, найближчим часом рішення Національної комісії з реабілітації будуть розміщенні на офіційному веб-сайті Інституту у порядку, визначеному законодавством щодо реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917—1991 років», — йдеться у відповіді.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code