Стали известны зарплаты топ-менеджеров «Укрпочты», докатившейся до убытков в 8,2 млн

Перегляди: 551

Збитки «Укрпошти» у ІІІ кварталі 2016 року склали 8.2 млн. грн., хоча І півріччя підприємство закінчило з чистим прибутком 18,8 млн грн. Про це «ОЛИГАРХУ»повідомила відповідальна за зв’язки з громадськістю ГО «Спілка поштовиків України» Олена Комарницька

Таким чином, за цим показником фінплан підприємства у ІІІ кварталі не був виконаний, що є підставою для розірвання контракту з керівником, констатують у «Спілці поштовиків». Була зірвана запланована на ІV квартал корпоратизація «Укрпошти».

Крім того, в громадській організації нагадують, що було відкрито кримінальне провадження за фактом купівлі у вересні поза системою Prozorro 3500 непотрібних підприємству комп’ютерів на 70 млн. грн. за завищеною на 15 млн. грн. ціною.

В той же час, у ІІІ кварталі новому керівному складу УДППЗ «Укрпошта» були призначені надвисокі зарплати – це є єдиним досягненням і єдиною реальною справою нового керівника у звітному періоді, наголошується в повідомленні.

У «Спілці поштовиків України» повідомили, які гроші заробляють топ-менеджери «Укрпошти».

Топ-10 місячних зарплат «нової команди» Укрпошти (грн):

1

В той же час, за повідомленням Держстату, у вересні зарплата працівників поштової галузі була найнижчою в країні і складала 2 тис. 884 грн.

Новим керівником з дня його призначення 01.07.2016 р. була засекречена вся звітність про діяльність підприємства і введена цензура, нагадують у «Спілці поштовиків».

Источник Олигарх

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+
2 комментария
  1. 2 года назад
  2. 2 года назад

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code