Суддя Вищого спецсуду не внесла в декларацію доходи, квартири та бізнес членів сім’ї

Перегляди: 581

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Таміла Писана у своїй декларації за 2015 рік не вказала жодних відомостей про доходи та майно членів своєї сім’ї. А вони, за даними  Держреєстру речових прав на нерухоме майно і ЄДРПОУ, минулого року володіли 5 квартирами та мали внески до статутного капіталу у двох фірмах

Згідно з декларацією Таміли Писаної за 2015 рік, її сукупний дохід склав 242 тис грн – зарплата. Суддя також задекларувала земельну ділянку площею 0,06 га, гараж на 10 кв м та кросовер Honda CR-V 2008 року випуску.

Згідно із законом «Про засади запобігання і протидії корупції» суддя повинна була зазначити інформацію про майновий стан та доходи членів родини. Суддя Писана вказала у декларації свого чоловіка та двох синів, однак жодних  відомостей про їхні доходи і майно в документі не зазначила, аргументувавши тим, що вони не надали на це згоди.

ДЕКЛАРАЦIЯ1ДЕКЛАРАЦIЯ2

Водночас, за даними Держреєстру речових прав, чоловік судді Віктор Писаний у 2005—2008 рр став власником трьох двокімнатних квартир (дві на 43 кв м, одна – на 42 кв м), які знаходяться в одному будинку у місті Бровари на вул. Гагаріна. У листопаді 2015 року всі три квартири за договорами дарування перейшли у власність сина судді Романа Писаного.

ГАГАРIНА1 ГАГАРIНА2 ГАГАРIНА3 ГАГАРIНА4ГАГАРIНА5 ГАГАРIНА6Крім того, за даними реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Віктор Писаний за договором іпотеки з 2006 року є власником квартири, яка знаходиться у центрі Києва на вул. Шовковичній, 29.

У жовтні 2015 року Віктор Писаний подарував своєму тестю Олександру Угнічу 3-кімнатну квартиру площею 69 кв м у місті Бровари на площі Незалежності, 11.

НЕЗАЛЕЖНОСТI1 НЕЗАЛЕЖНОСТI2 ШОВКОВИЧНА

За даними ЄДРПОУ, Віктор Писаний станом на 2015 р і досі має частки щонайменше у двох фірмах:

  • ТОВ «Віжн XXI Медіа груп «Vision XXI Media group» (рекламна діяльність), співвласник з 2009 року. Розмір внеску – 10 тис грн.
  • ТОВ «Схід-2008» (організація будівництва об’єктів нерухомості для продажу чи здавання в оренду), співвласник з 2008 року, розмір внеску складає 150 тис грн. Підприємство зареєстроване у Броварах на вул. Гагаріна 10/46. За цією ж адресою знаходиться одна з трьох квартир, яку Віктор Писаний подарував сину.

ПИСАНИЙЗгідно з витягом з Єдиного держреєстру МВС, у листопаді 2015 року Віктор Писаний зареєстрував Mercedes-Benz Vito 2015 року випуску.

Влітку 2015 року суд оштрафував Віктора Писаного на 1700 грн за порушення митних правил при перевезенні валюти. При цьому суд такожконфіскував на користь держави вилучені у Писаного при огляді 4358 євро.

У квітні минулого року Писаний разом з дружиною і двома синами їхав у США, де старший син мав вступати в університет. За даними справи, син виграв кубок і отримав право вступати у заклад. В аеропорту молодшому сину стало погано, відтак вони з мамою поїхали в лікарню, відклавши поїздку на тиждень. А Писаний із старшим сином таки вирішили летіти. З собою вони перевозили шість комп’ютерів (вони пояснили, що син займається написанням програм) і звернулися до митника з питанням, як правильно їх оформити. Та митник вирішив перевірити, скільки готівки вони з собою везуть. Виявилося – понад $20 тис. Оскільки Писаний вже перетнув «зелений коридор», то він порушив митні правила, оскільки перевозив суму понад 10 тис євро. З виявленої суми Писаному повернули $18 тис, 3260 євро та 1600 грн, з якими вони і полетіли в США.

Віктор Писаний є приватним нотаріусом Броварського міського нотаріального округу. Його офіс, як і фірма «Схід-2008», розташований у місті Броварах на вул. Гагаріна 10, але в іншій квартирі сина – 30. Чоловік судді є співзасновником Броварської районної громадська організація Українсько-іспанський центр «Школа Фламенко». Прописана ГО за однією адресою з ТОВ «Схід-2008». Віктор Писаний був помічником народного депутата України від Блоку Юлії Тимошенко Олени Шустік.

Згідно з декларацією за 2013 рік, Таміла Писана мала сукупний дохід у сумі 244 тис грн. Крім нерухомості, вказаної у декларації за 2015 рік, суддя зазначала квартиру на 89 кв м. У декларації за 2014 рік Писана вказала сукупний дохід у розмірі 783 тис грн., з який 252 тис грн. склала зарплатня, а 531 тис грн. суддя отримала від відчуження майна. Вочевидь, Таміла Писана продала свою квартиру, яка зникла з її декларації за 2014 рік.

У деклараціях за 2013 та 2014 роки, як і за 2015, Таміла Писана не вказувала відомості про майновий стан членів сім’ї, оскільки вони не надавали на це згоди.

У 2003—2007 рр. Таміла Писана займала посаду судді Господарського суду Київської області, у 2007—2011 рр. – судді Київського міжобласного апеляційного господарського суду. У лютому 2011 року постановою Верховної Ради була обрана на посаду судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Джерело: Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code