Світовий банк готовий виділити ще 1 млрд дол. для України з наступного року

Перегляди: 465

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про зустріч з директором-розпорядником та головним операційним директором Світового Банку Шрі Мульяні

Світовий банк з наступного року готовий передбачити додатково ще 1 млрд дол. для програм в Україні.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман за підсумками зустрічі з директором-розпорядником та головним операційним директором Світового Банку Шрі Мульяні Індраваті у Facebook.

Дуже конструктивна зустріч відбулась з Директором-розпорядником та Головним операційними директором Світового Банку Шрі Мульяні Індраваті.

Домовились про те, що Світовий Банк допоможе нам розробити стратегію розвитку транспортних коридорів та автомобільних доріг для України, а також оцінити необхідні для її реалізації ресурси і визначити, де необхідно залучати бюджетні, кредитні або приватні ресурси. Такої стратегії у нас ніколи не було, а її реалізація може стати одним з двигунів нашого економічного відродження!

І ще хороша новина. Світовий Банк готовий спільно з нами переглянути ефективність програм, на які уже передбачено фінансування, і передбачити додатково ще мільярд доларів на їх розширення з наступного року.

Had an encouraging meeting with Sri Mulyani Indrawati, World Bank Managing Director and Chief Operating Officer.

Agreed that the World Bank is to assist in developing a strategy for transport corridors and roads in Ukraine, assess what resources the strategy would require and determine where budgetary, credit or private funds should be attracted. We never had such a strategy before, and it can become one of the vehicles to push Ukraine's economic revival.

This is good news. The World Bank is ready to review how efficient the already planned and financed programmes are, and reserve additional US$1 bln. for their expansion next year.

‪#‎UnitedForUkraine‬

Фото Volodymyr Groysman.

«Світовий Банк готовий спільно з нами (готовий — ред.) переглянути ефективність програм, на які уже передбачено фінансування, і передбачити додатково ще мільярд доларів на їх розширення з наступного року», — повідомив Гройсман.

Він додав, що також вдалося домовились про те, що Світовий Банк допоможе Україні розробити стратегію розвитку транспортних коридорів та автомобільних доріг. І оцінити необхідні для її реалізації ресурси і визначити, де необхідно залучати бюджетні, кредитні або приватні ресурси.

«Такої стратегії у нас ніколи не було, а її реалізація може стати одним з двигунів нашого економічного відродження!», — підкреслив Глава уряду. 

Источник: Главком

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code