Світовий сировинний трейдер вперше купив український природний газ

Перегляди: 419

17 травня на торговому майданчику Української енергетичної біржі відбулися чергові електронні біржові торги природним газом великого приватного добувача України — Полтавської газонафтової компанії (ПГНК). На торги було виставлено 14,5 млн м3 природного газу ресурсу червня 2017 року, а одним з покупців став світовий трейдер Trafigura

64_main_ukr

Trafigura купила український природний газ

На торги вийшли 24 компанії, заявки яких перевищили пропозиції продавця майже в 6 разів, що у свою чергу дозволило створити високий рівень конкуренції. За окремими лотами учасники зробили більше 30 кроків на підвищення ціни, пише Нафторинок.

За результатами торгів, весь виставлений обсяг природного газу був реалізований по середньозваженій ціні 6 830,69 грн/тис.м3, що на більш ніж 5% вище стартової ціни ресурсу. Загальна вартість реалізованого ресурсу склала 99,045 млн. грн.

«На сьогоднішніх торгах ми були приємно здивовані не тільки присутністю великого світового гравця компанії Trafigura, але і загальними результатами торгів. Ми дуже раді, що фахівці біржі постійно працюють над розширенням кількості учасників торгів, а також приваблюють великих світових гравців. Для нас, як здобувачів, а також для всього ринку — це дуже позитивний сигнал, адже при такій умові можна гарантувати, що торги проходять прозоро і високоефективно, а це пріоритет для нашої компанії», — зазначив комерційний директор СП ПГНК Андрій Довганюк.

Источник Новое время

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code