Таємні зв’язки Яресько: Що приховує заступниця міністра фінансів

Перегляди: 764

З 2014 року Міністерство фінансів очолює керівниця з закордонним досвідом Наталія Яресько. Разом з собою здійснювати реформи вона привела молоду та незаплямовану зв’язками минулим команду. Звучить красиво, тільки це неправда

Увагу «Слідства.Інфо» привернула заступниця міністра та її давня подруга – Оксана Маркарова. Вона впродовж багатьох років тісно співпрацювала з донедавна всесильними братами Клюєвими, які входили у близьке коло сім’ї Віктора Януковича, передає Корупція Інфо

Нині Андрій і Сергій Клюєви у розшуку. І цей зв’язок кидає тінь на всі благі наміри реформ-команди Наталії Яресько. Перші сліди зв’язку Маркарової з Клюєвими знаходимо ще у далекому 2007-му, коли Клюєви активно розбудовували свою економічну імперію.

Йдеться про приватизацію Запорізького заводу напівпровідників, який згодом став фундаментом для сонячної імперії «Актив-солар», що активно висмоктуватиме соки з українського бюджету.

Схоже, безпосередню участь в операції взяла фірма з групи компаній ІТТ, яку впродовж 12 років очолювала Оксана Маркарова. Це підтверджує подання за підписом Генпрокурора Віктора Шокіна, яке є в розпорядженні «Слідства.Інфо».

«Вони його приватизовували разом з бізнесменом Коганом і мали приватизовувати „50 на 50“, проте Клюєви шляхом гарних махінацій віджали у Когана його частку, і в них у власності на сьогодні є майже 75 % даного заводу», — розповідає експерт з фінансів ГО «Центр протидії корупції» Антоніна Волкотруб.

Пізніше, коли приватизація Запорізького заводу стане об’єктом прискіпливої уваги ГПУ, Маркарова надішле правоохоронцям лист, у якому заперечуватиме причетність своєї компанії до даної операції.

Про махінації з заводом — далі дивіться у відеосюжеті.

Сюжет

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code