Таємний «спонсор» Арсенія Яценюка отримав площу під duty free в Борисполі

Перегляди: 581

Однією з найзагадковіших особистостей в українському бізнесі є мільярдер Леонід Юрушев

За весь час його бізнес-кар'єри, він не дав пресі жодного інтерв'ю або коментаря. Про його біографії теж ходять різні чутки, деякі кажуть, що він сидів у в'язниці, інші, що він займається відмиванням арабських грошей, треті говорять про його зв'язки з «донецькими». Поки українські ЗМІ гадають, хто він і звідки з'явився, бізнесмен продовжує «робити гроші» на різних махінаціях в будівельній і фінансовій сфері.

Згідно з інформацією українських ЗМІ, довгий час Леонід Юрушев залишався головним інвестором Арсенія Яценюка. За даними видання «Українська правда», в загальній складності штаб чинного прем'єр-міністра отримав від Леоніда Леонідовича майже $ 20 млн. Коли прийшов час «розплачуватися по боргах» Яценюк з радістю злив своєму покровителю кілька вигідних для нього проектів. Одним з них стало надання компанії «БФ енд ГБ Тревел Рітейл», підконтрольної Леоніду Леонідовичу самої більшої площі під duty free в Борисполі.

Компанія «БФ енд ГБ Тревел Рітейл» торік виграла контракт на 10 років, за яким вона буде орендувати площі в аеропорту «Бориспіль».

Про це йдеться в сюжеті Схеми, передає Корупція Інфо

Як наголошується, саме ця компанія буде орендувати площу під магазини без митної торгівлі duty free.

"На конкурс в 2014 році подавалося п'ять компаній. Серед них і один з лідерів швейцарська компанія «Dufri», але умови були прописані так, що жодна іноземна компанія не мала шансу, в тому числі була норма про досвід роботи в Україні ", – йдеться в сюжеті.

У зв'язку з цим, швейцарцям не вдалося виграти даний конкурс.

В результаті, компанія «БФ енд ГБ Тревел Рітейл», яка була зареєстрована в Бориспільському районі Київської області з кіпрськими власниками стала однієї з фірм переможниць конкурсу.

Згідно з сюжетом, саме вона отримала найбільшу територію оренди в аеропорту – 2050 м квадратних. Ще 750 квадратних метрів за традицією отримало ТОВ «Київріанта».

Як наголошується в сюжеті, саме завдяки зв'язкам з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком та екс-міністром Мінінфраструктури Максимом Бурбак мільярдер отримав площу в «Борисполі».

За даними ЗМІ, пов'язують Юрушева з Яценюком і інші «ниточки». Наприклад, саме в період, коли Яценюк керував Нацбанком України (2004), Юрушеву вдалося накопичити стартовий капітал для створення банку «Форум».

У 2009-му, напередодні президентських виборів, кандидат на пост глави держави від «Фронту змін» Арсеній Яценюк, згідно з даними НБУ, відкрив рахунок свого виборчого фонду саме в банку «Форум». І, як стверджували політологи, саме Леонід Юрушев був основним спонсором передвиборної кампанії кандидата.

Джерело: korupciya.com

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code