Тищенко, відповідальна за повернення корупційних активів, має два маєтки в Європі

Перегляди: 558

У трьох деклараціях чиновниці — різна інформація про нерухомість за кордоном

Олена Тищенко, відповідальна в Україні за повернення корупційних активів, має маєтки у Європі, не чітко відображені у декларації.

Про це дізнались журналісти телепрограми «Схеми».

Як стало відомо, чиновниця завдяки спільній фірмі з екс-чоловіком має у Франції чималу віллу, і не менш вражаючу нерухомість у Великій Британії.

Журналісти зазначають, що Олена з чоловіком-бізнесменом Сергієм Тищенком розлучилась, однак остаточно «горшки не побила». Досі має з ним спільний бізнес.

Все це стало відомо з документів з французького реєстру нерухомості.

Виписка свідчить, що колишня пара має маєток через компанію SCI DU GRAND CHENE, а також спільну у Великій Британії адресу реєстрації — в престижному районі Вейбрідж (маєток вартістю понад 5 млн фунтів стерлінгів), куди простакам, які там не мешкають — дорогу перекрито.

Журналісти мають три останні декларації Олени про доходи та майно. Всі вони заповнені з проміжком у три місяці з різною інформацією про нерухомість за кордоном, землі та мільйонні прибутки. Однак сама чиновниця каже, у Верховній раді не наполягали на обов'язковій реєстрації закордонного майна.

Як відомо, Олена та її екс-чоловік Сергій Тищенко уже не вперше фігурують в антикорупційних медійних розслідуваннях не лише в Україні, а й за її межами. Одне з них — про конфісковані нафтопродукти оліграха-втікача Сергія Курченка, які були реалізовані приватним фірмам Тищенка за заниженою вартістю. Така оборудка могла завдати держбюджету збитків на 250 млн грн.

Теперішня глава управління з повернення корупційних активів засвітилася в скандальній справі казахського опозиціонера-олігарха Мухтара Аблязова. Його підозрюють у махінаціях зі збитками для Казахстану у більш ніж 6 млрд дол.

Источник: ua1.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code