Тюремники спромоглися купити курятини на 70 мільйонів аж через рік після оголошення торгів

Перегляди: 338

Державна пенітенціарна служба України 6 грудня за результатами тендеру замовила ТОВ «Лекка» курячого м’яса на 70,08 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель»

До 15 грудня мають поставити 1 894 т тушок патраних курей по 37 грн. за кілограм.

Закупівлю провели з третьої спроби. Перший тендер відмінили ще торік «у зв’язку з подальшою зміною організаційної структури апарату ДПтС України». Згодом «Лекка» і «Тесткабель» через АМКУ домоглися скасування відміни.

На поновлені торги прийшло вісім учасників, у тому числі скаржники, ТОВ «Візит», ТОВ «Поділля Промпостач», ТОВ «Торговий Дім «Нерей» та інші. Однак на попередній кваліфікації всі заявки відхилили через недоліки документів і вдруге відмінили закупівлю. «Лекка» і «Тесткабель» знову успішно поскаржились в АМКУ, довели неправомірність свого відхилення та єдині пройшли на другий етап торгів (детальніше – у статі «Звана «вечеря» на двох у тюрмі»).

Фірма «Лекка» зі статутним капіталом 15 тис грн. була створена у грудні 2013 року. Вона належить Владиславу Каналошу та Андрію Левітану, керує нею Олександр Кожемякін.

Андрій Андрійович Левітан є сином Андрія Левітана, який раніше очолював відділ екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області.

Разом із Владиславом Васильовичем Каналошом прописаний його батько Василь Каналош – засновник ТОВ «Укрпромімпекс» і ТОВ ТД «Інвест-Ресурс». Крім того, Каналош-старший володів ВКПП «Фірма Петелін», яке нині належить ТОВ «Інвестбуд Гарант».

У квітні «Лекка» отримала підряд тюремників на поставку харчів на 93,64 млн грн.

Засновником київського «Тесткабеля», який уперше виграв торги, є Олександр Наумейко. Раніше фірмою володіли Ігор Маслов і Володимир Хоменко – співвласники ТОВ «Спецтестбуд», прописаного за тією ж адресою в Києві – вул. Прирічна, 25А.

Нагадаємо, у розслідуванні Аліни Стрижак для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» йшлося про те, що тюремники закупили у фірми «Тесткабель» неякісну рибу путасу, переплативши за неї понад 30 мільйонів від роздрібної ціни.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code