У Білій Церкві домашнім улюбленцем почали встановлювати під шкіру мікрочіпи

Перегляди: 240

У Білій Церкві на базі місцевої державної ветеринарної лікарні за підтримки міської ради проводять акцію по ідентифікації і реєстрації тварин. Тваринам під шкіру вводять чип і заносять їх у єдину електронну базу

2cf7c6

Як повідомляє сайт «КиевVласть», в Білоцерківській міській державній лікарні ветеринарної медицини можна безкоштовно зробити щеплення собакам та кішкам проти сказу, а також чіпувати тварин.

Ідентифікацію та реєстрацію тварин здійснюють методом введення під шкіру транспондера (мікрочіпа) з подальшим внесенням номера тварини до Єдиної електронної бази чипованих тварин Animal-id. На тварин, яких зареєстрували, власникам видають картку реєстрації, де вказується реєстраційний номер тварини (ідентифікаційний номер мікрочіпа) і всі відомості про домашнього улюбленця.

Відзначимо, що лікарня ще займається виловом та стерилізацією бездомних тварин у Білій Церкві, прибирає та кремує трупи загиблих тварин. Всі ці роботи проводяться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Безкоштовне щеплення собак і кішок проти сказу і чіпування собак можна зробити щодня з 8:00 до 17: 00 в лікарні за адресою вул. Товарна, 27

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code