У Білій Церкві готують нові правила вигулу і утримання домашніх тварин

Перегляди: 1 193

1 лютого в Білій Церкві відбулося засідання круглого столу на тему: «Права та обов’язки власників тварин»

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві готують нові правила вигулу і утримання домашніх тварин

Предметом обговорення став план дій та стратегія поводження і регулювання чисельності тварин в нашому місті.

Зокрема, пропонується внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради №1157 від 29 жовтня 2009 року — «Правила утримання собак та котів у місті Біла Церква»: ввести обов’язкову ідентифікацію домашніх тварин шляхом імплантації мікрочіпа; реєстрацію тварин, як домашніх (по чіпкоду), так і безпритульних (по коду, вказаному на кольоровій кліпсі), в єдиній інформаційній базі (https://animal-id.info/ua); стерилізація домашніх тварин віком від 6 міс., окрім тих, які призначені для розведення.

Такі дії необхідні для зменшення кількість бездомних собак та кішок, популяція яких збільшується через викидання на вулицю небажаного потомства.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в м. Біла Церква Володимир Вовкотруб, розповів про «Програму охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2017—2021 роки».

Нова Програма передбачає продовження фінансування заходів по регулюванню чисельності безпритульних тварин (відлов, стерилізація, соціальна евтаназія у разі необхідності); заходи на придбання мікрочипів для ідентифікації домашніх тварин; утримання та догляд безпритульних тварин після проведення робіт з стерилізації; просвітницька та інформаційно-роз`яснювальна робота серед населення міста; проведення акцій по влаштуванню безпритульних тварин «Візьми собі чотирилапого друга»; робота по проектуванню притулку для безпритульних тварин, з послідуючим будівництвом його за кошти інвесторів (гранти) тощо.

Щоб створити в місті умови для культурного вигулу тварин, було вирішено придбати «ЗООКомплекси» (данні конструкції являють собою спеціально облаштовані екологічними пакетами — бокси для збору екскрементів при вигулі вихованців). Завдяки встановленню таких конструкцій міські газони та тротуари мають стати чистішими.

Також, учасниками круглого столу було піднято питання передбачення при створені нових місць відпочинку мешканців Білої Церкви (парки, сквери, пляжі, рекреаційні зони) місць для вигулу тварин. Це майданчики, на яких власники можуть вільно та комфортно вигулювати своїх улюбленців під час прогулянок.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code