У Білій Церкві говорять про необхідність запровадження «електронного квитка» (ВІДЕО)

Перегляди: 301

Наразі транспортна реформа у Білій Церкві видається здебільшого косметичною

20731131_1597882326959281_1721723515_n

Зміни у транспортній галузі у Білій Церкві – лише косметичні. Міська влада, впроваджуючи реформу мала б реально контролювати увесь рухомий склад міста та надати зелене світло для тих компаній, котрі здатні забезпечити комфортні умови для пасажирів

Як передає «Моя Київщина», про це йдеться у сюжеті телеканалу «Крокус».

«Рішення міськвиконкому про підвищення тарифів на проїзд у автобусних маршрутах та на проїзд у міському електричному транспорті не аби як спантеличило населення. Приймаючи дане рішення заступник міського голови Олександр Поляруш запевняв, що міська влада категорично проти підвищення тарифів. Проте аргументи приватних перевізників виявилися більш суттєвими. Відтак, люди звикають платити 5 гривень за проїзд у маршрутці, і 4 гривні у тролейбусі», — йдеться у сюжеті.

Журналісти зазначають, що як і очікувалося, місцеве населення виступає проти підвищення ціни на проїзд, проте великий відсоток містян вважає що нові тарифи на перевезення будуть обґрунтованими виключно при наявності нового, зручного і, головне, справного автотранспорту.

«Утім для пасажирів певний позитив вбачається в залежності від способу оплати. У разі купівлі квитків у касі або терміналі, можна заощадити 1 гривню з кожної поїздки. Користування ж безконтактною карткою розрахованою на 80-100 поїздок – дозволить зекономити близько 3 грн на поїздці. Та поки що є одне але: валідатори у автобусному транспорті будуть встановлюватися не раніше квітня місяця, коли буде проведено черговий конкурс перевізників у Білій Церкві», — зазначається в програмі.

Окрім того, за словами журналістів, питання дисципліни деяких водіїв заслуговує окремої уваги, адже численні скарги на їх неправомірні дії по відношенні до пільгових категорій населення останнім часом зашкалюють. Цю проблему, зазначають експерти, можна вирішити за допомогою запровадження «електронного квитка»: в такому разі мерія автоматично компенсуватиме перевізникам вартість перевезення кожного пільговика. І тоді на конфліктах буде поставлено крапку.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code