У Білій Церкві можна вигулювати собак лише з індивідуальним жетоном

Перегляди: 133

Відтепер господарям собак, аби вигуляти своїх домашніх улюбленців на вулиці, у місцях скупчення людей, у транспорті муситимуть не лише тримати тварину на короткому повідку, в наморднику, зі страховим полісом, а й з індивідуальним жетоном. Таке нововведення було внесено депутатами міськради до Правил утримання тварини у місті Біла Церква

dog

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на «04563».

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, зміни полягають ще в тому, що ідентифікацію тварин будуть проводити у ветеринарних лікарнях державними або приватними ветеринарними лікарями. Сама ідентифікація передбачає введення під шкіру транспондера (мікрочіпу) й видачу жетону з індивідуальним номером та QR кодом (з інформацією про електронну сторінку тварини). Ідентифікація тварин може проводитись безпосередньо за місцем проживання (реєстрації) власника.

Крім того, під час реєстрації тварини її власнику видаватимуть не лише картку реєстрації, а й індивідуальний жетон, де вказуватиметься реєстраційний номер тварини (ідентифікаційний номер мікрочіпу).

Відтепер вигулювати  та виводити собак за межі помешкання чи садиби без індивідуального жетону у Білій Церкві – заборонено.

Контролюватиме додержання цих правил буде Національна поліція, Держпродспоживслужба Білої Церкви, інспекція з благоустрою, органи самоорганізації населення, громадські інспектори та громадські організації, статутною метою яких є захист тварин та Муніципальна варта.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code