У Білій Церкві нарешті впорядкують зовнішню рекламу

Перегляди: 537

Щоб якось впорядкувати нагромадження зовнішньої реклами на вулицях міста, виконавчий комітет міської ради вирішив внести зміни в пункт 5 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2016 року № 307 «Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві»

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві нарешті впорядкують зовнішню рекламу

Згідно із новою редакцією рішення, управлінню містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради разом із «Архітектурно-планувальним бюро» та департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено розробити Комплексну схему розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті до 01 травня 2017 року і подати її на затвердження.

Заступник міського голови повідомив, що зараз йде робота над розробкою проекту рішення міської ради щодо затвердження концепції розміщення зовнішньої реклами в місті. Проект розробляється із залученням фахівців Асоціації розповсюджувачів зовнішньої реклами України, які надали ряд необхідних документів для оформлення проекту рішення і розробки класифікатора відповідних однотипних рекламних конструкцій. Крім того, розробляється нова схема розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

Управлінню архітектури та містобудування міської ради було надано протокольне доручення підготувати до всіх суб’єктів, у яких термін дії договорів на розміщення рекламних конструкції закінчується до 01 травня ц.р. звернення щодо необхідності розміщення їхніх конструкцій згідно нового класифікатора. Всі рекламні конструкції, які не будуть заповнені – планується винести на аукціон.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code