У Білій Церкві обговорили питання щодо будівництва притулку для тварин

Перегляди: 251

27 листопада в Білоцерківській міській державній лікарні ветеринарної медицини відбулася зустріч начальника Білоцерківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Вовкотруба В.Г. та спеціалістів Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини з представниками волонтерських організацій та волонтерами міста

48437d

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Під час зустрічі присутні обговорили питання повторного щеплення проти сказу безпритульних собак, які були стерилізовані в 2015—2016 роках. За словами, Вовкотруба В.Г, зрізання бирок у стерилізованих собак призводить до неможливості ідентифікації та 100% ревакцинації вищезгаданих тварин.

Також, обговорили план роботи на 2018 рік, відлов та стерилізацію безпритульних собак та можливості запровадження аналогічної програми для кішок. Волонтери під час зустрічі піднімали питання щодо будівництва в Білій Церкві притулку для тварин.

По закінченню зустрічі волонтери отримали для розповсюдження серед населення листівки з інформацією про щеплення тварин проти сказу та ідентифікації шляхом вживлення мікрочипу домашнім собакам, а також висвітлення небезпеки захворювання на сказ тварин та людей.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code