У Білій Церкві обговорили роботу міських перевізників

Перегляди: 171

11 лютого в Білій Церкві відбулася нарада з керівниками перевізників Білої  Церкви, як інформує Білоцерківська міська рада

1563122730bogdan_5dbacca485807 (1)

Під час наради представники автотранспортних підприємств: ТОВ «Білоцерківський автобусний парк», КП  БМР «Тролейбусне управління», МПП «Діліжанс», ПП «К-А-Н», ТОВ «ТРАНССІТІ», ТОВ «ЕПІТРАНС» прозвітували про якість перевезень  та  обслуговування  пасажирів.

Зокрема на нараді розглянули матеріально-технічне забезпечення автотранспортних підприємств;  виконання  інвестиційних  ними зобов’язань; стан  впровадження автоматизованої  системи обліку оплати  проїзду в  міському автомобільному транспорті та інші питання.

Представники громадськості Білої Церкви, присутні на нараді, наголосили на важливості  встановлення валідаторів на авто підприємств-перевізників у місті та оновленні рухомого складу.

Крім того, піднімалось питання обладнання окремих міських маршруток GPS-трекерами та відображення графіків руху машин за допомогою системи «DozoR City»; відновлення роботи міського автобусного маршруту загального користування №25; нанесення відповідного маркування на маршрутки окремих  міських перевізників, розміщення в салонах необхідної інформації про графік руху транспорту.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code