У Білій Церкві обрано перевізника на маршрути №13 та №16

Перегляди: 148

16 липня на засіданні виконавчого комітету Білої Церкви було оголошено переможця конкурсу серед перевізників на маршрути №13 та №16

16-1-2

Як повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради, переможцем виявилось Товариство з обмеженою відповідальністю “ТРАНССІТІ”.

Переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 13 «Сфера-Авто» (Новокиївське кладовище) -Гайок» – було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНССІТІ». Термін укладання договору з інвестиційними зобов’язаннями щодо оновлення парку автобусів – 5 років.

Переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 16 Житловий масив Піщаний – вул. Січневого прориву – було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНССІТІ». Термін укладання договору з інвестиційними зобов’язаннями щодо оновлення парку автобусів – 5 років.

Раніше цей маршрут обслуговало приватне підприємство “КАН”До цього ПП “КАН” відмовилась обслуговувати і 25 маршрут.

Також на засідання виконавчого комітету було оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №25 “вул. Стуса – автомагістраль Київ-Одеса”.

Источник bez-tabu

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code