У Білій Церкві планують підвищити вартість проїзду у міському транспорті

Перегляди: 435

У Білій Церкві міська влада планує підвищити тариф на перевезення у тролейбусах та на міських автобусних маршрутах

Про це повідомляє інформаційний портал «zerkalo.mk.ua», з посиланням на сайт «04563.com.ua».

Відповідне повідомлення було опубліковано у міській газеті «Громадське суспільство». Відзначається, що у зв’язку з ростом цін на пальне, мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та технічне обслуговування автотранспорту, що впливає на забезпечення безпеки перевезень на міських автобусних маршрутах, відповідно до законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів: «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті».

Як відзначається, проект регулярного акта розроблено з метою приведення тарифу на проїзд у міському громадському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.

У газеті, також повідомляється, що ознайомитись з проектом рішення та аналізом впливу регуляторного акта можна на офіційному сайті Білоцерківської міської ради. Однак, редакція сайту 04563.com.ua на сайті міської ради цей документ так і не знайшла. Тому, невідомо як жителі міста зможуть з ним ознайомитись та внести свої зауваження та пропозиції.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code