У Білій Церкві побудують житловий комплекс

Перегляди: 243

4 червня відбулася презентація плану реконструкції частини міста. Орієнтовна площа 6,5 га

1-43-1

Розробником є будівельна фірма «АРКАДА». Аркадій Дубік — директор. Він ознайомив присутніх із проектом. Той передбачає будівництво комплексу, до якого входитимуть як житлові будинки, так і об'єкти для відпочинку, зони для занять спортом, задоволення громадських потреб. Повідомляють на сайті Білоцерківської міської ради.

907241_w_450

«Необхідно дотримуватися норм при плануванні заїздів та виїздів на масив. Облаштувати комунальні мережі. Поліпшити благоустрій території та закладів, що обслуговують мешканців», — говорить міський голова Геннадій Дикий.

Пропозиції та зауваження зареєструють і передадуть розробнику для доопрацювання.

Їх приймають з 9.05.2019 року до 9.06.2019 року за адресою: 09100, м. Біла Церква, Торгова площа, 6. Потрібно зазначити своє прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5 10 45, 5 55 10.

Ознайомитися з презентацією детального плану частини території сектора №39 м. Біла Церква можна в холі управління містобудування та архітектури за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, приміщення 74.

З фасаду костелу Святого Миколая у Києві почали падати камені вагою близько 100 кг. Раніше обсипалися невеликі шматки. Прихожани храму кажуть, що у його підвалі з'явилася цвіль, а на фундаменті — тріщини.

Источник gazeta.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code