У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПОЧАЛИ ДЕМОНТАЖ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Перегляди: 363

19 червня КП «Інспекція з благоустрою» демонтувало рекламні конструкції, що не мають правовстановлюючих документів, на зеленій розподільчій зоні перехрестя вул. Київська та Сквирське шосе.

001905d074337dcbdf0daee3a54264c7_L

«Слід зазначити, що рішенням виконавчого комітету міської ради «Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві» в минулому році встановлено тимчасовий мораторій на розміщення рекламних засобів до розробки і затвердження Комплексної схеми розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква.

Упорядкування об’єктів реклами дозволить зменшити перенасиченість реклами на вулицях та уникнути встановлення конструкцій, які потенційно загрожують безпеці», — зазначається у повідомленні на сайті Білоцерківської міської ради.

Рекламні конструкції належать фірмі «Позитив», вланиском якої є Ярослав Яременко. На своїй сторінці у мережі Facebook пан Яременко зазначив, що демонтаж конструкцій розпочався о 3-4 ранку, його як власника не ставили до відома про демонтаж, до того ж законних підстав для демонтажу не було, а металеві конструкції вивезли у невідомому для нього напрямку. Ярослав Яременко звернуся із відповідною заявою до поліції.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code