У Білій Церкві поліція закрила нічний заклад за порушення карантину

Перегляди: 261

Загалом упродовж вихідних за порушення карантину поліція Київщини припинила діяльність шести нічних закладів області, серед них в Білій Церкві

im578x383-vir-club_reuters

Як повідомляє поліція Київщини, під час проведення поліцейських заходів правоохоронці виявили порушення карантинних обмежень розважальними закладами та закладами громадського харчування у Броварах, Білій Церкві, Василькові, Вишгороді та на Обухівщині, у селищі Козин.

Так, близько першої години ночі поліцейські Васильківського відділу поліції виявили порушення вимог уряду щодо дотримання карантинних обмежень у місцевому нічному клубі. Такі ж порушення роботи нічного закладу виявили правоохоронці і у Броварах.

Ще два порушення задокументували дільничні Білоцерківського відділу поліції. Ресторан-караоке та розважальний заклад не припинили роботу і о третій годині ночі  продовжили свою господарську діяльність.

Аналогічні порушення задокументували й правоохоронці Вишгорода, де о другій ночі виявлено роботу місцевого кафе.

Відносно посадових директорів та адміністраторів закладів поліцейські склали сім протоколів про адміністративні правопорушення ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Для прийняття рішення адмінматеріали направлені до суду.

Нагадаємо, що під час адаптивного карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування та закладів культури – заборонена.
Профілактичні заходи тривають.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися правил  карантину, а у разі виявлення фактів порушення карантинних обмежень, повідомляти на спецлінію 102.

Источник bez-tabu

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code