У Білій Церкві представників УПЦ МП звинувачують у незаконній забудові на території собору

Перегляди: 319

Міськрада Білої Церкви на чолі з мером міста Геннадієм Диким планують провести перевірки незаконних споруд на території Спасо-Преображенського собору. Ці споруди, за інформацією депутатів міськради, побудовані Білоцерківською єпархією Української православної церкви Московського Патріархату (УПЦ МП)

two_column_nIatol6O

Спасо-Преображенський кафедральний собор

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сайт «КиевВласть».

На черговій сесії міськради Білій Церкві депутат Володимир Бабенко підняв питання про незаконну забудову в Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Депутат вважає, що потрібно вжити заходів для збереження пам'ятки архітектури національного значення — Спасо-Преображенського кафедрального собору та Микільської церкви.

Депутат підкреслив, що незаконну забудову здійснила Білоцерківська єпархія УПЦ МП. Також церковники, за словами Володимира Бабенка, «змінили зовнішній вигляд Микільської церкви, яка ще в 1706 році була побудована гетьманом Мазепою».

Депутат повідомив, що отримав відповідь від управління містобудування та архітектури виконкому Білоцерківської міськради, в якому повідомляється, що Білоцерківська єпархія УПЦ МП не отримувала жодного дозволу і не погоджувала кошторисну документацію для проведення будівництва.

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий попросив провести перевірку зазначених об'єктів і доповісти на наступній сесії, щоб «прийняти обґрунтоване рішення».

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code