У Білій Церкві презентували електробус за 8,5 мільйонів гривень

Перегляди: 321

20 березня, керівництво Білої Церкви оглянуло електробус Skywell

c08ef20cb81f3ec477047d3287ec9258

Дикий і Поляруш ознайомилися з новою технікою

Про це передає «Моя Київщина» з посиланням на голову Агентства енергетичних реформ Володимира Землякова.

«Разом з колегами з Агентства Енергетичних Реформ України і компанією BioAuto в місті Біла Церква провели презентацію електробуса Skywell. Разом з мером Геннадієм Диким і заступником мера Олександром Поляруш, а також фахівцями місцевого тролейбусного депо, був проведений детальний огляд електробуса», — зазначив він.

«Переконалися в бездоганних технічних перевагах: запас ходу 300 км(при середньо-статистичному маршруті 230-250 км/ день), собівартість км — 2 грн, дизельна піч, що дозволяє не тільки обігрівати салон без використання ємності акумуляторів, але і обігрівати самі акумулятори, система теплових насосів, ходова MAN. Ось перелік лише частини переваг. Ну що друзі, майбутнє вже настало», — резюмував він.

Щоправда, наразі невідомо, чи купуватиме Біла Церква дану техніку.

Варто зазначити, що депутати міськради Білої Церкви звинувачують у корупції чиновників з білоцерківського КП «Тролейбусне депо».

Варто зазначати, що максимальна швидкість електробусу складає до 70 км/ч. Запас ходу досягає 300 км. При цьому на зарядку потрібно всього від 0,6 до 1,3 години. Ціна на даний електробус — 320 тисяч доларів – тобто 8 мільйонів 427 тисяч гривень.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code