У Білій Церкві презентували геопортал відкритих даних

Перегляди: 485

Вчора 13 червня було презентовано геопортал відкритих даних міської ради Білої Церкви

95f206

Нагадаємо, що розробку геопорталу Білої Церкви розпочали ще в минулому році. У результаті цієї роботи місто отримає портал відкритих даних, за допомогою якого кожен користувач мережі інтернет в онлайн режимі матиме можливість дізнатися про Білу Церкву.

Це буде різноманітна інформація, починаючи від генерального плану і завершуючи розташуванням загальноосвітніх закладів. Ресурс можна знаходиться за посиланням: Геопортал .

На сайті також міститься інформація про інженерні комунікації міста, дані земельного кадастру, зонінгу, починаючи від генерального плану і завершуючи розташуванням загальноосвітніх закладів.

«Наявність базової інформаційної основи дасть змогу уникнути конфліктів під час будівництва нових об’єктів, знайти всю необхідну інформацію про ту чи іншу ділянку міста, розташовану на ній нерухомість, наявні ресурси тощо», — наголосив представник компанії-розробника SoftPro Сергій Черін

На ресурсі можна знайти документи, фото- та відеоматеріали, які дадуть можливість отримати по всіх об`єктах актуальну інформацію.

Вся інформація на ресурсі може змінюватись та доповнюватись. Як було зазначено, геопортал міста в повному обсязі зможе працювати після розміщення інформації на відповідному сервері.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code