У Білій Церкві реалізовують проект Данського Червоного Хреста

Перегляди: 194

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міськради, візит відбувався в рамках реалізації проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення України», який впроваджується за фінансової підтримки Данського Червоного Хреста та буде реалізований упродовж 2018—2021 років

e507f3

Сьогодні в Білій Церкві реалізовується такий проект, спрямований на поліпшення психосоціального добробуту серед населення на територіях, постраждалих від конфлікту та підвищення діяльності волонтерів.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві реалізовують проект Данського Червоного Хреста

Зокрема, в рамках проекту надається психосоціальна підтримка вимушено переміщеним громадянам, демобілізованим воїнам та членам їх сімей. У Білій Церкві для деяких з таких осіб Товариством Червоного Хреста щомісяця проводяться 25-30 заходів: екскурсії, майстер-класи, групові заняття, організовується сімейний відпочинок, тематичні заняття для дітей та дорослих. Для волонтерів проводять навчання з питань надання психосоціальної підтримки, вирішення конфліктів тощо.

Під час візиту в Білу Церкву, делегація Данського Товариства Червоного Хреста завітала до оновленого міського територіального центру соціального обслуговування. Представники Данського Червоного Хреста були вражені тими умовами та послугами, що там надаються, наголосили на важливості таких установ і зауважили, що їм приємно бачити такий високий рівень розвитку Білої Церкви.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code