У Білій Церкві розгорівся конфлікт між ветеранами АТО і мером міста

Перегляди: 172

Днями в Білій Церкві ветерани АТО/ООС влаштували акцію проти незаконного розміщення сміттєвих баків

1-43-1 (1)

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «КиевVласть».

За словами мітингувальників, контейнери стоять на вулицях і тротуарах міста незаконно та заважають пішоходам і автомобілістам. На місці подій Геннадій Дикий вступив у перепалку з ветеранами, підкресливши, що вони викрали комунальну власність, викликав поліцію і Муніципальну варту.

«Ці сміттєві баки стоять з порушеннями, прямо на дорозі, на тротуарах, чим заважають пішоходам і створюють аварійні ситуації водіям. Мер міста Геннадій Дикий розраховує на те, що якщо він мер, то йому все дозволено, йому можна без будь-яких дозволів, де завгодно ставити сміттєві баки», — заявив голова ГО «Асоціація учасників бойових дій і учасників АТО» В'ячеслав Вовченко.

За словами авторів сюжету, із жителями Білої Церкви місце розміщення контейнерів для відходів ніхто не узгоджував. Журналісти стверджують, що смітники, які є власністю ПАТ «КАТП-1028», придбані за рахунок коштів міського бюджету, а головним акціонером ПрАТ є батько мера Білої Церкви Анатолій Павлович Дикий.

У свою чергу Геннадій Дикий, коментуючи цю подію на своїй сторінці у Facebook, зазначив, що акція ветеранів пройшла після того, як міські служби почали демонтаж передвиборних бігбордів, які нібито незаконно встановила «група осіб, прикриваючись документами учасників АТО».

Як стало відомо, на основі аналізу даних порталу державних закупівель Prozorro з'ясувалося, що компанії, пов'язані з головою міськради Білой Церкви Геннадієм Диким, у період з 2016 року по середину березня 2019 року виграли на державні закупівлі 4,3 мільйони гривень. А пов'язані з депутатами Білоцерківської міськради та їх родичами фірми виграли за цей період сумарно на держтендерах 36,9 мільйони гривень.

У результаті дослідження з'ясувалося, що з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким, пов'язана компанія ПрАТ «КАТП-1028», у якій, за останніми даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, 40 % акцій володів його батько, Анатолій.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code