У Білій Церкві створять бульвар сучасної скульптури

Перегляди: 293

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради таким чином підтримав ініціативу організувати «Міжнародний симпозіум скульптури»

364164

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Контракти.ua».«Оскільки реконструйований бульвар Олександрійський веде до нашої туристичної перлини — парку» Олександрія «, було запропоновано зробити і сам бульвар туристично-привабливим, створивши на його базі бульвар сучасної скульптури. Ці скульптури заговорять, що дозволить Білій Церкві стати першим в Україні і одинадцятим в світі містом з подібною дивиною», — йдеться в повідомленні.

Ініціатори проекту, мистецтвознавці та активістки Валерія Голоскокова і Анна Леденева, переконані, що так вони зроблять Білу Церкву привабливою для туристів та інвесторів.

Зараз ведуться переговори про участь у фестивалі скульпторів з Мадрида, Люксембургу та трьох скульпторів з України. Художники протягом двох тижнів будуть створювати скульптури в сучасному стилі з металу на тему: «Взаємодія». Надалі визначать остаточне місце розміщення виготовлених робіт.

Створення скульптур буде відбуватися безпосередньо на очах білоцерківців та гостей міста.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code