У Білій Церкві створять свою муніципальну соціальну мережу

Перегляди: 108

З метою розвитку громадянського суспільства у Білій Церкві створятьмуніципальну соціальну мережу «Спільно»

3846b74d7b4f58d73657a701b1ed5a9f

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на сайтБілоцерківської міської ради.

Цей напрямок роботи є одним із пріоритетів Стратегії розвитку м.Біла Церква на період до 2025 року. Крім того, розроблений та затверджений Статут територіальної громади м. Біла Церква, який передбачає низку механізмів участі громадськості  у здійсненні місцевого самоврядування  через загальні збори членів територіальної громади, місцеві ініціативи, громадські слухання, консультації з громадськістю та ін.

Міська влада не зупиняється на вже втіленому, а продовжує працювати в напрямку створення нових ефективних платформ з використанням інноваційних електронних інструментів комунікації, аби надати можливість  якнайширшого доступу громади до прийняття різноманітних рішень в місті. Над цими питаннями, в рамках роботи робочої групи Smart City, працює керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, який є головою даного робочого органу.

І ось, зроблено черговий крок  для  створення можливості комунікації між владою та громадою. Мова йде про впровадження в Білій Церкві муніципальної соціальної мережі «Спільно». Дана інтернет-платформа для діалогу та консультацій з громадськістю стане інтерактивним помічником активної громади та дасть змогу максимально об’єднати всі міські інструменти демократії на одному електронному ресурсі.

Платформа передбачатиме можливість створення персональної сторінки будь-якого інституту громадянського суспільства, ведення ними власних блогів, інформування про свою активність тощо. Крім того, у організацій буде можливість оприлюднювати свої  ініціативи, ідеї, проекти, пропозиції, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів. Обговорення таких ініціатив відбуватиметься у режимі онлайн, залучаючи  для отримання консультації представників влади та експертів. Це дасть змогу ретельно відбирати найбільш вдалі та потрібні проекти, проводити голосування за них та впроваджувати  вжиття.

Щоб задекларувати наміри щодо подальшої співпраці у цьому напрямку, 4 грудня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий  підписав меморандум із головою правління громадської організації «Укрмедіа» Олегом Чеславським.

Громадська організація «Укрмедіа» є розробником муніципальної соціальної мережі «Спільно». Отримавши грант на втілення даного проекту ГО «Укрмедіа» на безоплатній основі передасть Білоцерківській міській раді онлайн сервіс, який буде розміщено на офіційному веб-сайті міської ради.  Розробник запевнив, що через декілька місяців Біла Церква матиме даний функціонал.

imgbig (2)

Міський голова Геннадій Дикий  з даного приводу зазначив: «Ми зацікавлені у запровадженні таких сервісів, які дозволять організовувати он-лайн обговорення нагальних проблем міста. Також можливість проведення он-лайн голосувань та опитувань є важливою для нас, адже завдяки цьому можна буде залучати велику кількість білоцерківців і як результат – мати виважене оптимальні рішення, для подальшої реалізації».

Керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, голова робочої групи Smart City Сергій Постівий, який безпосередньо займався співпрацею із розробниками наголосив: «Вперше нам було презентовано цю платформу на засіданні робочої групи. Всі присутні виявили зацікавленість, і тепер ми вже діємо. Варто зауважити, що  спеціально для нашого міста розробники розширять функціонал сервісу і громадськість матиме можливість створювати експертне середовище та оцінувати свою ефективність роботи тощо».

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code