У Білій Церкві судитимуть колишнього керівника підприємства Міноборони

Перегляди: 131

<Слідчий Білої Церкви скерував до суду матеріали щодо колишнього держпосадовця, який вчинив розтрату державного майна. Про це повідомила пресслужба поліції Білоцерківщини

1-e1406630917251 (1)

Досудове розслідування за цим фактом розпочалося за ініціативою СБУ Київщини. Слідством з’ясовано, що 31-річний мешканець столиці, який перебував на керівній посаді державного підприємства Міністерства оборони України скористався своїм службовим становищем та підробивши відповідну документацію протиправно передав іншим особам вантажні транспортні засоби.

В ході слідства поліцейські встановили, що держслужбовець таким чином заподіяв державі в особі Міністерства оборони України збитки на суму понад 100 тисяч гривень.

Як повідомила пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора державного підприємства Міністерства оборони України. Вказана посадова особа обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 та ч. 3 ст. 191 КК України, тобто у службовому підробленні, а також привласненні та розтраті державного майна.

Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою незаконного особистого збагачення за рахунок майна державного підприємства Міністерства оборони України, привласнив 2 одиниці будівельної техніки загальною вартістю понад 102 тисячі грн. В подальшому він надав привласнену будівельну техніку в оренду третім особам від імені комерційної структури, засновником якої він же й являвся.

В ході досудового розслідування в обвинуваченого вилучено грошові кошти на суму 184 тис грн., на які накладено арешт. З метою відшкодування завданих збитків прокурором заявлено цивільний позов в інтересах держави.

05.10.2020 військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону обвинувальний акт щодо підозрюваного направлено до Білоцерківського міськрайонного суду.

Источник bez-tabu

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code