У Білій Церкві відбулися змагання з триатлону

Перегляди: 103

12 травня, у Білій Церкві відбувся шостий відкритий чемпіонат з триатлону (дуатлону) «Кубок Білої Церкви» та «Кубок України»

902414_9_w_1000

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Газета.ua».

Змагання відбувалися у певні й послідовності. Спочатку спортсмени пробігли дистанцію 5 км, потім велосипедна гонка на дистанцію 20 км, і завершальний етап — біг на відстань 2,5 км.

Спортивна подія відбулася за підтримки Міністерства молоді та спорту України, міського управління з питань молоді та спорту, федерації триатлону України та Білоцерківського СК «Арсенал».

У змаганні взяли участь близько 200 спортсменів з усієї України. Це аматори-любителі та професіонали віком від 16 до 55+ років. Серед учасників були як чоловіки, так і жінки. Кубок «Білої Церкви» перейшов до Донецької школи вищої спортивної майстерності та до міста Київ.

У категорії «Еліт» переможцями та призерами стали:

  • чоловіки: 1 місце – Сергій Курочкін (м.Київ); 2 місце – Олександр Шелест (Донецька обл.); місце – Юліан Дем'янов (Донецька обл.).
  • жінки: 1 місце – Маргарита Крилова (Донецька обл.); 2 місце — Олександра Кохан (Житомирська обл.); 3 місце – Валентина Молченець (м.Київ).

У категорії «Любителі» нагороджували за різними віковими категоріями.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code