У Білій Церкві відбувся фестиваль з ловлі риби

Перегляди: 165

У неділю, 27 жовтня, на середньому Білоцерківському водосховищі пройшов фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»

73265241_2515622891847554_695115674896302080_n

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку «Київський Рибоохоронний Патруль» у Facebook.

У змаганнях взяли участь 36 учасників з різних міст. Фестиваль пройшов згідно єдиного календарного плану спортивно-масових заходів на 2019 рік Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Спорт для всіх».

Крім рибалок, у заході взяли участь представники міської ради, громадських об’єднань, спілки учасників бойових дій та рятувальники.

Напередодні змагань Київський рибоохоронний патруль здійснив перевірку ділянки водойми на предмет заборонених знарядь лову. Крім того, перед початком заходу було проведено масово-роз’яснювальну роботу серед присутніх щодо правил рибальства та здійснено контроль за їх дотриманням. Крім того, було наголошено про заборону на вилов риби у зимувальних ямах, яка розпочинається з першого листопада.

Фестиваль пройшов в дружній атмосфері любителів здорового способу життя. Після завершення змагань переможців та призерів нагородили кубками, медалями та цінними подарунками від організаторів.

Рибоохоронний патруль Київщини висловлює вдячність організаторам за популяризацію риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності та пропаганди здорового способу життя. А також вітає переможців змагань.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code