У Білій Церкві відбувся обшук і вилучення газу та дизельного палива (ФОТО)

Перегляди: 342

19 листопада, у Білій Церкві за ухвалою суду представники поліції та прокуратури провели обшук і вилучення газу та дизельного палива на одній із АЗС у центрі міста

Про це повідомляє «Моя Київщина».

Як повідомили правоохоронці, діяльність АЗС є незаконною, адже немає жодних дозволів на перевезення і відкачування газу, але навіть попри це, тіньова заправка функціонувала тривалий час.

 

«Власники та особи, що причетні до роботи та існування цієї АЗС порушують порядок роботи з вибухонебезпечними речовинами. Це тягне за собою відповідальність за ст.272 Кримінального Кодексу (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). Відповідне кримінальне провадження було внесено в реєстр два місяці тому. Досудове розслідування триває», – зазначають правоохоронці.

Наразі діяльність АЗС призупинено, а на її території відбуваються слідчі дії. За ухвалою суду працівники поліції проводять обшук та вилучення дизельного палива та газу із двох резервуарів, кожен з яких не менше 2 тон. Також, як стало відомо, це не останній рейд правоохоронців заправками такого типу, які зазвичай працюють із численними порушеннями, в тому числі і без дозвільної документації.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code