У Білій Церкві відкрилась виставка до 85-ї річниці утворення Київської області

Перегляди: 583

Вчора, 25 липня у Білій Церкві відкрилась виставка присвячена 85-річчю утворення Київської області — «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

1e875d

Під час екскурсії всі присутні дізнаються про історію Київщини від часу її утворення до початку ХХІ століття, яка поділена на 4 основні блоки за часовими проміжками:

— У першому блоці можна ознайомитись з історичними документами та з зокрема розповідає історію Київської області у 30-40-х рр. ХХ століття. У ньому представлені історичні документи про нацистську окупацію Київщини та фотографії.

— У другому блоці представлені документи 50-60-х рр. ХХ століття, які містять копії матеріалів про будівництво аеропорту у м. Бориспіль та Київської ГЕС у м. Вишгород.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відкрилась виставка до 85-ї річниці утворення Київської області

— У третьому блоці відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитись із архівами 70-80-х рр. ХХ століття про створення Державного музею архітектури і побуту УРСР у Пирогові, трагедію на Чорнобильській АЕС, фотографіями і документами жителів Київщини – учасників війни в Афганістані 1979—1989 рр. та ін.

— Останній четвертий блок висвітлює історію Київщини у 90-2000 рр.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відкрилась виставка до 85-ї річниці утворення Київської області

Виставка буде проходити з 25 по 30 липня в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею (площа Соборна, 4). Жителі Білої Церкви та гості міста запрошуються ознайомитися з експозицією. Вхід вільний.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code