У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт

Перегляди: 130

Цілодобовий травматологічний пункт на базі хірургічного відділення КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2» працюватиме у Білій Церкві по вул. Шолом-Алейхема, 46

imgbig_5c897b1983e26

Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.

Такий дитячий травмпункт є першим на Київщині та оснащений сучасною технікою за кошти обласного бюджету. За 2018 рік по допомогу звернулось 3987 дітей із травмами, тому цей дитячий травмпункт є важливим для Білої Церкви та Київської області.

У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт

Умови надання допомоги до цього були вкрай незручними як для дітей, так і для медперсоналу. Травмовані діти з екстреної медичної допомоги потрапляли спочатку в приймальне відділення основного 5-поверхового корпусу лікарні. Потім на 4 поверсі дитині робили рентген і лише згодом у будь-який час доби та негоду, перевозили їх до хірургічного відділення іншого корпусу, який розташований окремо на території лікарні.

У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт

Тепер бригада екстреної медичної допомоги може одразу доставляти дітей до травмпункту для надання допомоги. На місці вже проводиться первинний огляд, ставиться діагноз, медики роблять рентген-обстеження і надають вчасну медичну допомогу.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code