У Білій Церкві відкрили спортивний майданчик

Перегляди: 302

1 листопада, у Білій Церкві за адресою: бульвар Олександрівський, 75, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика

imgbig (1)

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на офіційний сайт Білоцерківської міської ради.

Реконструкція та облаштування даного майданчика здійснювалися відповідно до  Програми реалізації  громадського бюджету  (бюджет участі) у м.Біла Церква на 2017—2020 роки, оскільки у минулому році  проект Громадського бюджету №022 «Універсальний (мультиспортивний) ігровий майданчик (футбол, баскетбол, волейбол та інші) на бульварі Олександрійському, 75 (мікрорайон Вокзальна)» ввійшов у число переможців.

Відкриваючи оновлений майданчик, міський голова Геннадій Дикий наголосив: «У першу чергу дякую автору цього важливого для дітей проекту, тому, хто ініціював  цю ідею і зробив все можливе, щоб вона була реалізована.  Це чудовий проект для справжнього спортивного виховання нашої молоді. Я переконаний, що в кожному дворі багатоповерхівок, кожній рекреаційній зоні міста мають бути розміщені не гаражі, а спортивні та дитячі майданчики. Зараз, тут, діти матимуть можливість займатися спортом, будемо ростити здорове покоління – що є найголовнішим».

Міський голова також висловив слова вдячності відділу капітального будівництва міської ради та будівельним організація, які вчасно та якісно провели всі заплановані роботи.

Автор проекту Дмитро Торжинський також звернувся до присутніх: «Я безмежно щасливий, що наш двір та наш мікрорайон поповнився таким чудовим майданчиком. Це один з небагатьох прибудинкових спортивних міні комплексів, і я сподіваюся що в місті складеться традиція і такі  майданчики буде збудовано у кожному дворі. Звертаюся до діток, саме тих, хто буде користуватися ним — ставитеся бережливо до нашого нового об’єкта».

Міський голова, автор проекту та щасливі дітлахи перерізали символічну стрічку, відкривши «двері» сучасного спортивного міні комплексу.

Перший удар по м’ячу було доручено зробити Геннадію Дикому, після чого виховані ДЮСШ «Зміна» зіграли товариський матч з футболу.

У заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко, заступник начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Валентина Коросько, голова ОСББ «ОБЕРІГ-КВАРТАЛ» Віталій Куценко, у подвір’ї якого знаходиться майданчик,  представники ЗМІ, жителі мікрорайону.

Варто наголосити, що проекти Громадського бюджету 2017 року, які набрали найбільшу кількість голосів білоцерківців буде реалізовано у поточному році.

Уже другий рік поспіль білоцерківці мали змогу власноруч зробити рідне місто кращим,  взявши участь у розподілені визначеної частини міського бюджету на реалізацію власних проектів. Для цього активні та свідомі громадяни описали свою ідею, зібрали підписи на її підтримку, зареєстрували проект та взяли участь у голосуванні. Цього року переможцями Громадського бюджету стали 10 проектів: 2 малих та 8 великих. Їх фінансування та реалізація буде здійснена у 2019 році.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code