У Білій Церкві відкрились літні пришкільні табори

Перегляди: 429

Вчора, 6 червня у Білій Церкві урочисто відкрили літні пришкільні табори, які будуть працювати при 15 навчальних закладах нашого міста. 1511 дітей будуть відпочивати, весело та цікаво проводити свій час у таборах

2b0369

Табірна зміна лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок», яка діє при Білоцерківській гімназії №2 також розпочала свою роботу та приняла до себе на відпочинок 131 дитину.

19 дітей та 2 викладачі завітали до літнього табору гімназії з м. Попасна Луганської області. Біла Церква з радістю прийняла діток, а присутнім побажали аби таке спілкування переросло в міцну дружбу та гарні людські взаємини.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відкрились літні пришкільні табори

При таборі учні зможуть дізнатись багато нового, зокрема у наступних напрямках – правознавство, журналістика, спорт, оздоровлення тощо.

Учителі та учні з м. Попасна висловили білоцерківцям вдячність за теплий прийом, за можливість провести час весело та цікаво, відновитися емоційно та фізично, а також знайти нових друзів.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відкрились літні пришкільні табори

Протягом всієї зміни з дітьми будуть працювати вихователі та педагоги-організатори. Під час перебування у таборі діти зможуть пообідати та прийняти участь у насиченій пізнавально-розважальній програмі, мастер-класах та тренінгах.

Діти з м. Попасна будуть проживати у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», дізнаються більше про Білу Церкву та матимуть можливість пройти психологічну реабілітацію.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code