У Білій Церкві видобуватимуть біогаз

Перегляди: 136

Днями стало відомо, що на Білоцерківському звалищі планують виконати комплекс робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на офіційну сторінку департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради уFacebook.

В результаті розкладання твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні виділяється біогаз, який наполовину складається з метану, а також з вуглекислого газу, азоту, сірководню та інших газів. Установлено, що випаровування газу метану в атмосферу є одним із джерел виникнення парникового ефекту. Більше того, при контакті з повітрям горючий і вибухонебезпечний метан може спровокувати самозаймання побутових відходів.

Саме з метою вирішення таких проблем, місто і вирішило здійснити заходи по дегазації місцевого сміттєзвалища.

Для залучення інвестора було оголошено Конкурс щодо виконання комплексу робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Біла Церква.

Підприємство, яке стане переможцем Конкурсу, продаватиме електрику за «зеленим тарифом», а встановлений відсоток від загальної суми буде сплачувати місту.

Вчора, 24 жовтня 2018 року, відбулося розкриття Конкурсної документації, яку подали три учасника: ТОВ «Кліар Енерджі» м.Корюківка, ТОВ «Біогаз Енерджі» м.Чернігів, та ТОВ «ЛНК» м.Київ.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code