У Білій Церкві вивчали досвід Польші та Норвегії у у сфері підвищення енергоефективності бюджетних установ

Перегляди: 210

Біла Церква бере участь у пілотному проекті з енергоефективності, який впроваджують у 5 містах Польщі та України. Сьогодні, 19 лютого відбувся семінар на тему реалізації проектів з підвищення енергоефективності бюджетних установ по моделі ЕСКО.

48b2b2

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

На сьогодні у Білій Церкві працює понад 100 комунальних закладів: 24 школи, 36 дитячих садків, близько 900 багатоповерхових будинків, кілометри комунікацій, які потребують вдосконалення та впровадження енергоефективних проектів. За словами міського голови Геннадія Дикого, питання підвищення енергоефективності, покращення екологічної ситуації в місті є для Білої Церкви головним пріоритетом.

Під час семінару розглядались аспекти реалізації проектів з підвищення енергоефективності по моделі ЕСКО.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві вивчали досвід Польші та Норвегії у у сфері підвищення енергоефективності бюджетних установ

Варто відзначити, що пілотний проект з енергоефективності впроваджується у 5 містах Польщі та України, які є містами-побратимами. Так, партнером Білої Церкви є польське місто Островець-Свентокшиський.
Під час проекту представники міст здійснили візити та пройшли стажування у містах-побратимах. Крім того, в рамках проекту для одного з міст буде замовлено та реалізовано послуги комплексного юридичного, економічно-фінансового та технічного консалтингу.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві вивчали досвід Польші та Норвегії у у сфері підвищення енергоефективності бюджетних установ

Начальник відділу енергоефективності міської ради Василь Морський відзначив, що в Білій Церкві на сьогодні діє 5 успішних проектів з енергоефективності, підготовано та ініційовано 4 кредитних проекти до різних фінансових інституцій, подано близько 54 ініціатив у напрямку проектів з енергозбереження.

Під час семінару, учасники на практиці вчилися визначати та розраховувати результати енергосервісу, вивчили досвід міста Островець-Свентокшиський в реалізації проектів публічно-приватного партнерства в бюджетних будівлях.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code