У Білій Церкві вивчають болгарську мову

Перегляди: 149

10 грудня в Білоцерківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов відбулося відкриття шкільного медіацентру, який профінансовано коштами болгарської допомоги

79803613_2573356799452134_6293795782218743808_o-1170x780

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Відкриття медіацентру відбулось в рамках проєкту «Реорганізація бібліотечно-інформаційного центру у шкільний медіацентр».

Захід відбувся за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні Костадіна Ташева Коджабашева, секретаря Посольства Маріанни Семенової, радника з питань освіти, науки і культури Посла Республіки Болгарія в Україні Олександра Патарінскі.

За словами болгарського посла, у 2019 році в рамках цієї програми через посольство України було реалізовані 4 нових проєкти на загальну суму понад 150 тис.євро, і одним із таких проєктів є відкриття шкільного медіацентру у Білоцерківській школі №1.

У рамках візиту гості відвідали сучасний кабінет з вивчення болгарської мови, де учні продемонстрували знання болгарської мови та звичаїв болгарського народу. А в нововідкритому шкільному медіацентрі учні школи презентували вірші та пісні болгарською мовою; спільно з поважними гостями виконали болгарський народний танок «хоро».

Варто відмітити, що в Білоцерківській школі №1 діти вивчають болгарську мову, починаючи з 5-го класу; на сьогодні кількість таких дітей становить четверту частину від загальної кількості учнів школи.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code