У Білій Церкві впроваджують медичну систему Helsi для вузькоспеціалізованих медиків

Перегляди: 161

4 грудня у Білій Церкві відбулася презентація електронної медичної системи Helsi для вторинної ланки медицини

79230477_2561372723983875_196514227173720064_o-1170x780

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

З 2018 року у Білій Церкві у закладах первинної медичної допомоги вже була впроваджена ця система, яка дала змогу пацієнтам знайти чи обрати лікаря, швидко записати на прийом себе або членів своєї родини, мати доступ до своєї електронної медичної картки, до призначень лікаря та плану лікування.

З початку 2019 року жителями міста заплановано понад 160 000 прийомів до лікаря, 132 000  прийомів здійснено, з них 80 000 – із встановленим діагнозом, 65 000 – із записом до електронної картки та 33 000 – із призначеним планом лікування.

Лікарі мають можливість заповнювати електронну медичну карту пацієнта, переглядати його історію відвідувань, а адміністрація медичної установи – відстежувати статистичні дані онлайн. Для комфортної роботи із системою 300 медичних працівників міста пройшли навчання та вже рік користуються перевагами електронного сервісу, з них: 121 лікарів, 146 медичних сестер, 32 реєстратори, а також працівники відділів кадрів та медичної статистики.

І ось вже понад місяць Helsi реєструє заклади спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги в електронній системі охорони здоров’я. Це потрібно для того, щоб усі заклади у 2020 році перейшли на нову модель фінансування, адже Національна служба здоров’я України має головну умову – це реєстрація через медичну інформаційну систему.

Для цього було розроблені та впроваджені усі необхідні модулі з автоматизації закладів охорони здоров’я, а саме: електронну реєстратуру із можливістю запису на прийом через мережу інтернет, електронне направлення від лікарів первинної ланки до вузькопрофільних спеціалістів, електронну медичну карту, кабінет лікаря з формами та протоколами лікування з кодуванням МКХ-10, електронний рецепт, роботу із лабораторною і функціональною діагностикою, медичними зображеннями, направлення на лікування до стаціонару та виписка хворого після лікування.

Як зазначив під час презентації координатор впровадження системи Helsi Андрій Канюк, крім онлайн-запису до лікаря через сайт Helsi.me можна також знайти ліки, дізнатися про їхню вартість, забронювати їх в аптеці, а також оформити страхування. Пацієнти після візиту можуть поставити оцінку професіоналізму лікаря, а також якості обслуговування, зважаючи на уважність, ввічливість, зрозумілість пояснень спеціаліста, окрім того, є можливість залишити розгорнутий відгук.

Варто зазначити, що біля вікон реєстратури встановлений монітор, на якому в реальному часі повідомляється розклад роботи вузькопрофільних спеціалістів.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code