У Білій Церкві встановлять відеокамери у громадських місцях

Перегляди: 318

Білоцерківська міська рада звертається жителів міста, аби ті запропонували локації для облаштування камер відеонагляду в публічних місцях та місцях найбільшої концентрації правопорушень та ДТП, які встановлені будуть в рамках програми «Смарт Сіті: пріоритет – Безпека»

27337186_1548849335236224_2160707544729534297_n

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Білоцерківської міської ради у Facebook.

У рамках впровадження програми «Смарт Сіті: пріоритет – Безпека» робоча група, паралельно із завершенням роботи над першим етапом (створенням моніторингового центру і влаштуванням периметрального відеонагляду на в’їздах і виїздах з Білої Церкви) розпочинає роботу над другим етапом. А саме: облаштуванням відеонагляду в публічних місцях та місцях найбільшої концентрації правопорушень та ДТП.

Разом з наданими правоохоронними органами статистичними даними щодо правопорушень у місті, також просимо жителів міста надавати свої пропозиції щодо бажаних місць встановлення систем відеоспостереження. Це необхідно для організації безпеки в місті й урахування та опрацювання наданих пропозицій, при розробці технічного завдання на будівництво вказаної системи відеонагляду.

Ваші пропозиції просимо надсилати за електронною адресою: bc_mvk@ukr.net з темою листа «Відеонагляд». Пропозиції приймаються до 06 лютого 2018 року включно.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code